but forever is too good to be true.

.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

////////// Zoo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin

Liczba postów : 67

PisanieTemat: ////////// Zoo   Pią Sty 23, 2009 8:00 pm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://budapestrpg.bestgoo.com
anique
żółw w rakiecie

Liczba postów : 159

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:00 pm

siedziała/leżała/stała przed wejściem do zoo bo ostatnio była tu jak była dzieckiem bo bardzo nie lubiła jak małpy rzucały odchodami !!!11
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

Liczba postów : 343

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:03 pm

stał obok niej ze skrzyżowanymi rękoma na torsie i przyglądał się anique uważnie. - wchodzimy, czy nie? - spytał trochę poirytowany, drapiąc się za uchem, bowiem nicolas nie miał pojęcia o traumatycznym przeżyciu anique z odchodami małp, którymi została obrzucona od góry do dołu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
anique
żółw w rakiecie

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:07 pm

-okej moge zaryzykować ale ty płacisz za wstęp-mrugnęła do niego.dla niej to było zwykłe wyłudzanie kasy żeby płacić za wstęp do zoooo ?! żeby pogapić się na zwierzęta a przy okazji zostać tak brutalnie obrzuconym gównem ;c oja.weszli tak choć anique dość niepewnym krokiem wkorczyła na teren wroga.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:11 pm

zapłacił przy kasie i chowając portfel do kieszeni spodni, dorównał kroku anique. objął ową, z którą szedł ramieniem, uśmiechając się bananowo. - czemu jesteś taka spięta, hm? - spytał, uśmiechając się nikle. - to tylko zoo. - mrugnął do anique, po czym stanął, przy klatce z lwami, które zawsze go fascynowały. pewnie zawsze chciał mieć taką rudą grzywę jak one!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
anique
żółw w rakiecie

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:15 pm

-dla mnie to aż zoo, no ale nie ważne-uśmiechnęła się kącikowo.spojrzała w stronę lwa i nie podchodziła blisko klatki bo tam w każdym zoo jest tabliczka z napisem żeby nie podchodzić blisko bo coś tam.-chciałbyś mieć takiego lwa?albo nie jakieś inne zwierze a wogóle jakieś masz?-uniosła brew.bo ona ma kota!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:18 pm

- chciałbym mieć lwa. - rozmarzył się nasz, mało w sumie romantyczny i pochłonięty marzeniami nicolas. delikatnie złapał swój podbródek w geście owego rozmarzenia i spojrzał w prawy górny róg, po czym wcale nie dodał, że fascynują go ich rude grzywy i prędkość, przy której w sumie samochody wymiękają na owych terenach, w których one żyją. - a zwięrzęcia nie mam żadnego. - wzruszył ramionami, uśmiechając się łagodnie, po czym podszedł blisko do klatki i spytał anique, czy założy się z nim, że wsadzi tam rękę?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
anique
żółw w rakiecie

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:22 pm

-okej,tylko o co-podrpała się po głowie jedyne co jej przyszło do głowy do dużeeee piwo albo flaszka xd -jeśli ci ją odgryzie to przykro mi ale żadna cie nie będzie chciała-wcale z niego nie kpiła,warto zauważyć że lew spał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:25 pm

tak? a nicolas, cały czas mi mówił, zdając relacje, że owy zwisja na jednej z gałęzi, którą posiadał w klatce. kułamca. ;c
- o co tam chcesz. - wzruszył ramionami, po czym wsadził ręke do kieszeni spodni, uprzednio poprawiając pasek, co oznaczało, że myśli o seksie i nawet mógłby przystać na takowy zakład.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
anique
żółw w rakiecie

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:28 pm

anique też napewno nie miała by nic przeciwko - to jak jak się powiedziało a to trzeba powiedzieć b-wytknęła język tak fajnooo i czekała aż nicolas superbohater niczym z jakiejś bajki wsadzi ręke do klatki i ujdzie z życiem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:33 pm

uśmiechnął się dziarsko, po czym wsadził ręke i zaczął nią wymachiwać w klatce, a kiedy chciał ją wyciagnął utknęła, zahaczając o zegarek. nicolas westchnął kręcąc głową. - wiedziałem, że ten zegarek jest złem wcielonym, bo dostałem go od mojej byłej. - zmarszczył brwi, po czym odpiął zegarek i wyciągnął rękę w tej samej chwili, w której król zwierząt się obudził i podbiegając do klatki ryknął na nich,pewnie zniesmaczony faktem, że przerwali mu drzemkę, ale na szczęście jego ślina nie wylądowała na ich zacnych ubraniach. nicolas odsunął się od klatki, odsuwając równocześnie anique, po czym usłyszał podbiegającego, a raczej krzyczącego i podbiegającego ochroniaża, bo takowi tu zapewne byli. - wiejemy. - uśmiechnął się z dziecinną przekorą i pociągnął anique za rękę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
anique
żółw w rakiecie

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:37 pm

po obejrzeniu tego całkiem ciekawego przedstawienia pewnie uznała że nicolas to superhiroł i że wcale sie nie popisywał.pewnie stali przed wejściem do tego zoo więc w nagrodę anique dała mu buzi prosto w usta może i było mało romantycznie ale cusz lepsze to niz nic
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:41 pm

uśmiechnął się lewo kącikowo, wystawiając po owej rząd białych i równych zębów, nieomieszkał też spytać, za co owy soczysty, truskawkowy całus, kładąc dłonie na anique zgrabnych biodrach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
anique
żółw w rakiecie

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:43 pm

-za to że tak dzielnie i sprawnie sobie poradziłeś z tym przerażającym zwierzęciem-wyjaśniła mu.bo może ona była naiwna jak dziecko i może wcale lwy nie są aż tak straszne ? nie wiem bo nie oglądałam filmów o lwach z serii z czubówną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   Sro Sty 28, 2009 8:48 pm

ja również nie, to chyba dobrze, nie?
- och. - kiwnął głową, uprzednio odchylając ją bezwiednie do tyłu i uśmiechnął się dziarsko, po czym rzec, by można oddał jej kiss'a, troche mniej soczyście. - chodźmy. - mrugnął do niej, obejmując ją ramieniem i wyszli z owego zuu. zacznij, gdzieś. ;x
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: ////////// Zoo   

Powrót do góry Go down

////////// Zoo
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1