but forever is too good to be true.

.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

sofy w pastelowych kolorach

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ophelia
tonik

Liczba postów : 41

PisanieTemat: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:11 am

ophelia pewnie na jednej z zamszowych kanap ucinała sobie pijacką drzemkę w uroczym stroju, ruszpunki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
phill
pluszowy pudelek

Liczba postów : 207

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:15 am

zapewne siedział obok niej w jakimś stroju zorra, po 234702 drinkach i jakichś nienzanych mi bliżej narkotykach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ophelia
tonik

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:16 am

ona lezała pewnie z głową na jego kolanach, i kłamałam z tym ze ucinała sobie drzemkę po prostu, w milczeniu kręciła ósemki na phillowych ustach. - zorro!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
phill
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:19 am

uśmiechnął się do niej szelmowsko, na owe słowa, a jej palce wcale nie wylądowały w jego ustach, co w sumie zapewne, by mu wcale nie przeszkadzało, po czym nachylił się nad nią wymruczał do jej ucha, że jako odważny obrońca, ogólnie to słowa mu się plątały, ;c uwolni swoją księżniczkę z ogromnej wirzy, czy coś, bo ten roszpunka to ta z tej wierzy, cnie ? xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

Liczba postów : 343

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:22 am

pewnie usiedli na jednej z nich, szepcząc sobie jakieś czułe, a już na pewno miłe słówka i popijajać 2490240 z koleji drinka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
cherry.
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:24 am

niewątpliwie miłe bo raz na jakiś czas szeri chichotała i zasłaniała się maską, a nicolas mówił do niej mrużąc oczy. tak, dobry widok mam zza palmy, to wiem. tylko była trochę potargana szeri znaczy. ojej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ophelia
tonik

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:26 am

nie wiem w sumie, to chyba była ta od dziadka do orzechów, w sumie mogła się za ksiezniczkę łabędzi przebrac, ale ruszpunka miała ładniejszą sukienke. xd
- ale wiesz o tym że moje wierzy strzeże ogromy smok ziejący ogniem, i stado wygłodzonych sępów. i nawet shrek z gadającym osłem niezdołali pokonac wszystkich pszeszkód. - wymruczała przygryzajac dolną wargę jednocześnie chichocząc. powiem ci w sumie że bajka philla & opheli może byc misz maszem wszystkich bajek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:26 am

nicolasowi zapewne to nie przeszkadzało, założył nawet pasmo jej włosów za ucho, delikatnie przygryzając jej małżowinę uszną. a ja nic nie widzę, bo mi wszystko zasłaniasz sowimi włosami, które wcale nie sa smaczne, wiesz? ;c
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
cherry.
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:31 am

chwila, przemieszczę się za nowoczesną rzeźbę i będzie okej. {cyk cyk cyk} już. szeri usiadła nicolasowi na kolanach i przygryzła lekko jego wargę. jedną ręką obejmowała go za szyję, a drugą trzymała na klatece piersiowej. oczywiście zanim wlazła na jego nogi to odstwiła ich drinki na szklany stolik {no bo to nie kryształ, nie?}. a potem jak zwykle wytrzasneła skądś parasolkę do drinków {ale nie ze szklanki} i wsadziła sobie za ucho. taki nawyk lub zboczenie jak wolisz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
phill
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:32 am

i zapewnie takową będzie! ;x
- ja zorro, - rzekł, uderzając się w pierś, pełen odwagi. - pokonam wszystkich szreków i płaczących osłów. - krzyknął na pół sali, dopijając swe brandy i odstawiając szklankę na stolik, z której o mało owa nie spadł. namiętnie pocałował ophelię w usta, uśmiechając się dziarsko, a zrazem całkiem szarmancko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ilvie
off top-uje

Liczba postów : 214

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:33 am

a więc przyszli również na owe i usiedli, gdzieś tam na jednej, jakieś miłej. metju pewnie przyniósł jakieś trunki, cnie? ;x
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ophelia
tonik

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:36 am

zazwyczaj bajki konczą sie happy endem, ale to może byc jednak bajka tylko dla dorosłych z wątkami erotycznymi, poprzez makabryczne sceny z życia wzięte. xd
ophelia usiadła ujmując w dłon pomaranczowego drinka z pływającą brzoskwinią - jakiś ty męski i doważny, kochanie. - zachichotała, delikatnie drapiąc go za uchem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:40 am

wyciągnął jej ową zza ucha i wyrzucił, gdzieś za kanapę, miejmy tylko nadzieję, że nie wbiła się nikomu do głowy, tudzież nie zawiesiła jakieś dziewoji na włosach. ;c nicolas nie lubił owych parasolek, były mało orginalne. położył dłonie na jej pośladkach i delikatnie całował jej szyję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
cherry.
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:42 am

no to ona położyła swoje dłonie na jego klacie, chciałam napisac klaczy ale się połapałam że to nie to raczej xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
phill
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:43 am

- nie inaczej. - wymruczał, całując jej podbrudek, po czym napił się jej brzoskiwniowego drinka. zapewne wypluł, by owego od razu, gdyby wziął do ust, ale że już mało, co czuł, przez narkotyki, całkiem mu smakowało, ale niekoniecznie zamówił takiego samego, a wishky, jak kolwiek się to pisze. ;c
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:45 am

miło, że się zoriętowałaś. ; d
pewnie cmoknął ją w kośc policzkową i gdzieś w okolicach ucha, po czym zabrał swój trunek i napił się, nawet dzieląc się owym z cherry, huh.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu
tonik

Liczba postów : 80

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:47 am

przyniósł, nawet dwa, dla niej i dla siebie, rozsiadł się w ekstremalnie miękkiej sofie , obejmując ramieniem ilvie, mruknął coś, że ubóstwia te przyjęcia kiedy nic się nie dzieje , chociaż wcale nie twierdził, że jest nudno, o nie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
cherry.
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:48 am

ona pocałowała go w skroń i bezczelnie położyła się na jego kolanach, a on pewnie nie prostestował bo z niego jest żentelmen! huhu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
cherry.
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:49 am

{ja spadam. jadę na zawody, więc życzcie mi powodzenia :* :*}
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ilvie
off top-uje

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:52 am

ucałowała jego policzek, pozostawiając na nim szminkę, całkiem możliwe, że czerwoną, którą później dość starannie starła, uśmiechając się łagodnie. - a co mamy grać w butelkę? - wymamrotała, pijąc drinka i kładąc nogi na kolanach metju.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:53 am

zapewne nie i pewnie posiedzieli jeszcze jakieś 274027 minut i cali nawaleni poszli do niej i zamiast się pieprzyć usnęli na łóźku i ten, powodzenia i pa ;x
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu
tonik

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 12:54 am

pokręcił przecząco głową wypijając łyka owego drinka, bez parasolki co było wręcz naganne, no ale zdarza się, odruchowo potarł owy policzek, wcale nie chodzi o to ,że podejrzewał ją o celowe pozostawienie tam jej szminki. - niekoniecznie - uśmiechnął się dziarsko opierając się wygodnie przy okazji co było trudne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ilvie
off top-uje

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 1:01 am

cmoknęła kącik jego ust, dopijając kolejnego drinka i usiadła na metjowych kolanach. - ta sukienka mnie ogranicza. - wymruczała spoglądając na ową, by później oprzeć czoło o czoło metju, delikatnie huśtając nogami w powietrzu i kątem oka przyglądajac się swym zacnym ,nowo kupionym szpilką, które jeszcze nie zdążyły ją obgryźć i pewnie nie zdążą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu
tonik

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 1:05 am

powodzeniaaa! <3
- ale wyglądasz w niej uroczo - powiedział wyraźnie, pomimo tego, że za prowadzenie pojazdu w takim stanie dostałby dożywocie, ale był całkiem trzeźwy, na prawdę ;c nikt mi nie wierzy!
pogładził jej ramię przytulając ją do siebie! nie mam weny na niego trochę, w każdym razie widział całkiem wyraźnie, a zdolność percepcji, jego percepcji była niemalże równa z moją, chociaż nie wiem czy to dobrze!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ilvie
off top-uje

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   Sob Lut 14, 2009 1:14 am

skoro są tu jego samochodem, to najwyżej zamówią taksówkę, a metju jutro odbierze swego cara, cnie. ;x
zamrugała 27409325 razy rzęsami, uśmiechając się lewo kącikowo i cmoknęła metju w usta, w ramach podziekowania, po czym przygryzła delikatnie jego dolną wargę. wymruczała mu do ucha, że go kocha, drapiąc go za owym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: sofy w pastelowych kolorach   

Powrót do góry Go down

sofy w pastelowych kolorach
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next