but forever is too good to be true.

.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

należący do szeri.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
cherry.
pluszowy pudelek

Liczba postów : 207

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   Pią Lut 13, 2009 7:09 pm

szybko mu otworzyła, ponieważ wiedziała że na pewno jest zziębnięty, a jakby tego było mało skończyła się msza w pobliskim kościele, w związku z czym wypłynęła z niego fala staruszek z kulami. nie mówiąc o tych unieruchomionych w domu oglądających tv trwam.
-hej-powiedziała uśmiechając się i pocałowała chłopaka w zimny policzek- masz czerwony nos. czy mogę ci mówic per rudolfie?
bo bardzo lubiła tego renifera.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

Liczba postów : 343

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   Pią Lut 13, 2009 7:13 pm

wszedł, zamykając za sobą drzwi, po czym zmarszczył owy i powiedział, że nie może, kręcąc przecząco głową. zawiesił swój płaszcz na wieszaku i delikatnie przyciskając ją do ściany, jednoczesnie podpierając swoje ręce na ścianie pocałował ją w usta, kość policzkową i szyję, a nawet przygryzł delikatnie jej płatek uszny, uśmiechajac się ujmująco.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
cherry.
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   Pią Lut 13, 2009 7:17 pm

objęła go i przez chwilę zrobiło jej się smutno, bo faith miała rację że nicolas to nicolas. pocałowała go lekko w usta, i spytała czy ma ochotę na coś ciepłego do picia, bo jest okrutnie zimny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   Pią Lut 13, 2009 7:19 pm

co ona tam jej nagadała, niech cherry jej nie wierzy! ;c
- kawę. - uśmiechnał się kącikowo, całując jej lewy kącik ust, po czym zapewne sciągnął swe obuwie i skierował się do salonu, siadając na kanapie, grafitowej, tak?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
cherry.
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   Pią Lut 13, 2009 7:24 pm

bardzo możliwe, szron ogranicza mi widocznosc.
więc poszła i zrobiła im kawę, bo stwierdziła że też się napije, bo zimno było nawet w domu. nalała ją do kubków i zaniosła do salonu, uważając żeby jej nie wylac, bo ona zawsze coś wylewa, jak ja.
-z kim idziesz na bal?-spytała się nicolasa podając mu kubeczek, nie wiem z jakim wzorkiem czy co kubeczki tam mają.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   Pią Lut 13, 2009 7:28 pm

pewnie z kubusiem puchatkiem, a ona miała z owym rudolfem!!!!!!! ;x
w sumie miał już powiedzieć, że nie idzie wcale, ale przez myśl mu przemknęło, że cherry na pewno nie pyta bez powodu i zapewne chce mu zaproponować, zeby wybrali się razem. jacy ci mężczyźni są pewni siebie i swego! ;c zabrał od niej kubek z kubusiem puchatkiem, jedynie w czerwonej koszulce i również nie wylał na siebie kawy, po czym ogrzewajac o ową dłonie, spojrzał na cherry, uśmiechając się seksownie. - myslałem, że idziemy razem. - mrugnął do niej, całkiem triumfalnie. ;c
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
cherry.
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   Pią Lut 13, 2009 7:33 pm

jestem pewna że w duchu szeri skakała pod sufit, gupie dziecko. ale teraz nie skakała bo wylałaby nicolasowi kawę cholera wie gdzie i mogłoby się stac nieszczęście. na przykład impotencja. usiadła więc obok nicolasa i przytuliła się do jego ramienie mówiąc że bardzo super że idą razem. pociągnęłą łyk kawy i pocałowała nicolasa w kącik ust. - za kogo się przebierasz?-bo musi się upewnic że nie będą odstawac od siebie cnie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   Pią Lut 13, 2009 7:37 pm

- biorę tylko maskę. - mrugnął do cherry, wcale nie wyjawiać, że ma zamiar ubrac ową maskę, a do tego przebrać się za wampira, albo wymyślę, jeszcze coś innego, bo on do końca jest niezdecydowany. cmoknął w głowę cherry, pytając w co ona ma zamiar się przebrać i napił się kawy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
cherry.
pluszowy pudelek

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   Pią Lut 13, 2009 7:42 pm

-mam sukienkę wieczorową, a tata zamówił mi z wenecji maskę. przyszła wczoraj.-sukienka na pewno jest od prady albo robiona na zamówienie, mniejsza o to grunt że jest. odstawiła kubek i położyła głowę na nikolsowym brzuchu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   Pią Lut 13, 2009 7:47 pm

założył pasmo włosów za jej ucho, uśmiechając się seksownie i wyszeptał jej do ucha, że na pewno będzie wyglądac bosko jednocześnie odstawiajac kubek na szklany stolik i pewnie rozmawiali taaaak.
bo ja musze iść, będę po 20 ;x
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: należący do szeri.   

Powrót do góry Go down

należący do szeri.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3