but forever is too good to be true.

.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

House of Terror

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin

Liczba postów : 67

PisanieTemat: House of Terror   Pią Sty 23, 2009 7:38 pm

24 grudnia 2002r. w budynku otwarto Muzeum Terroru, którego głównym zdaniem stało się uświadomienie młodym pokoleniom, jak wyglądało codzienne życie Węgrów w okresie totalitaryzmu - wpierw nazistowskiego, później - komunistycznego. Ekspozycję ujęto w dwie ramy, z których pierwsza ma za zadanie zapoznać widza z modelem rządów autokratycznych, wprowadzonych 19 marca 1944r. z chwilą rozpoczęcia okupacji niemieckiej; podczas gdy druga ukazuje model sowiecki jako prowadzący do nieodwracalnej, narodowej woli przemian demokratycznych, zapoczątkowanych 19 czerwca 1991r. Wystawa upamiętnia wszystkich, którzy mieli odwagę przeciwstawić się narzuconej dyktaturze i zaprotestować przeciw autokracji, najczęściej płacąc za to najwyższą cenę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://budapestrpg.bestgoo.com
wolfgang
tonik

Liczba postów : 57

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 3:23 pm

Okej, nigdy nie wiem gdzie zacząć, ale powiedzmy że Wolfgang stał sobie nieopodal domu terroru. Był w środku setki razy, dlatego nie miał zamiaru wchodzić ponownie. Oparty o ścianę budynku, palił camela i wypatrywał czegoś, ale nie powiedział mi czego. Może frigg!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

Liczba postów : 105

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 3:28 pm

czyli byli umówieni?. skoro tak ona szła w jakiejś miłej hipisowskiej sukience, czarnych kryjących rajstopach i brązowej skórze szczelnie owinięta szarym szalikiem bo było dosyć zimno.si? czasem lubię opisać jak moi mili są ubrani to mi chyba wspomaga wyobraźnię. paliła różowego słonia bo ja też je lubię i mruknęła ciche cześć stając na przeciwko niego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
wolfgang
tonik

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 3:32 pm

- czeeść frigg- mruknął całując ją w policzek, niebezpiecznie blisko warg - ładnie wyglądasz - dodał jeszcze lustrując ją wzrokiem, i wcale nie była to typowa przyśpiewka, którą miał zawsze na poczekaniu, kiedy umawiał się ze swoimi koleżankami. Umówmy się, że wolfi chociaż czasem szowinista, potrafi być dżentelmenem. Pozycja wymaga klasy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 3:40 pm

uwielbiam wolfów.to imię jest takie mru.-owszem-mruknęła puszczając jego uwagę mimo uszy bo wydawało jej się,że on chce być tylko miły i mówi tak każdej spotkanej dziewczynie. oparła się o ścianę obok niego i wysunęła nogi do przodu.-widziałam ostatnio twoje buty w damskim-mruknęła bo jak była przedwczoraj w klubie to chciała skorzystać z toalety i wolfi miał przyjemność też tam być.-rozdziewiczysz wszystkie dziewice budapesztu-mruknęła cicho
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
wolfgang
tonik

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 3:45 pm

o tak wolfi i napoleon jeszcze, mru mru mru.
Uśmiechnął się pod nosem - bo jeszcze uznam, że mnie szpiegujesz - rzekł, zaciągając się powoli papierosem. szczerze powiedziawszy rozbawiła go trochę ta uwaga, ale raczej wychodził z założenia, że panienki z jego środowiska nie sa już dziewicami. Każdy wiedział jak sie zachowują te należące do elity. a jemu to odpowiadało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 3:51 pm

-ja?-spytała i przymknęła oczy-wolf. o wolf. ja miałabym cię szpiegować?myślisz ,że prowadzę statystykę ile panienem zaliczasz tygodniowo miesięcznie lub rocznie.-spojrzała na niego i uśmiechnęła się pod nosem-czasem bywamy w tych samych miejscach i tyle.a twoją obecność dość łatwo odczuć albo usłyszeć.-mruknęła bo przecież słyszała pojękiwania jego partnerki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
wolfgang
tonik

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 3:58 pm

Uśmiechnął się szelmowsko i stanął przed nią - kto wie, ale raczej nie marnujesz swojego cennego czasu na zainteresowanie moją osobą. przynajmniej nie wyglądasz - mrugnął do niej, bo nie wydawała mu się psychopatyczną hot trzynastką, która śledzi każdy jego ruch i opisuje potem wszystko w pamiętniczku, albo livejournalu. W tym momencie pewnie wzrosło jego ego troszkę, skoro frigg zauważa jego obecność to znaczy, że nie jest w jej oczach jakąś szarą masą, jak niektórzy w ich szkole, na których pewnie nigdy nawet nie spojrzała. Ale wolfi jest na tyle charakterystyczna postacią w tym światku, ze chyba każdy go zna, albo chcialby.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 4:04 pm

-wiesz mam też inne interesujące zajęcia niż wysłuchiwanie jęków twoich partnerek w toaletach budapesztowych klubów.-powiedziała cicho i przejechała palcem po jego policzku.bawiła się z nim. bo jęsli nie wiecie to wam powiem ,że frigga nie jest zbyt stała i jest takim damskim szowinistą. najpierw z kimś flirtuje robi mu nadzieje później z nim śpi a potem znika. i chyba przez to część męskiej i damskiej populacji w liceum nie przepada za nią. ale przecież ona ma to gdzieś i się dobrze bawi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
wolfgang
tonik

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 4:10 pm

Oparł się rękoma o ścianę budynku, tak że praktycznie przywarł do frigg, tym samym pozostawiając ją bez wyjścia, czy ewentualnej ucieczki, chociaż ja bym na jej miejscu wcale nie miała ochoty uciekać - to dobrze, panienki takie jak ty nie powinny zajmować się plotkami. żyjemy w wolnym kraju, ja nie będę sprawdzał z kim ty sypiasz a z kim nie - rzekł prawie w jej usta, bo zbliżył się na taką odległość, że czuł jej ciepły oddech na swej twarzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 4:18 pm

-cudownie.że się rozumiemy.wolf-szepnęła mu do ucha i przeczesała jego miłe włosy swoimi długimi palcami bo długie palce są miłe mój jeden kolega ma takie i jest seksem. i musnęła kącik jego ust swoimi ustami bo pomyślała,że ma całkiem przyjemne usta i skoro tak przylgnął do niej to chyba czegoś oczekuje i nie powiem,żeby friga była zła z tego powodu. wręcz przeciwnie.

ajm sori ,że tak długo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
wolfgang
tonik

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 4:22 pm

okej, i tak dodawałam secik na poly ;x
Długie palce są zdecydowanie miłe - zawsze staram się zrozumieć, zwłaszcza z kobietami - wyszeptał, a potem pewnie wpił się w jej wargi namiętnie, wolfgang był bardzo dobry w tym co robi, a więc musiało być miło, gdy ją tak całował. I jakoś nie przeszkadzały mu tłumy turystów przechodzących co chwila, w tym aby położyć swoja rękę na jej udzie, pod sukienką.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 4:28 pm

owszem friga mówi mi,że jej miło jest.jeździła swoimi przemiłymi palcami po jego karku bo to jest całkiem przyjemne i zawsze tak robiłam mojemu eksowi więc jeśli już tak pojeździła to zjechała ręką po jego ciele i włożyła ją pod jego przemiły tiszert bo chyba miał tiszert a jeśli nie to właśnie mu go włożyłam. i szczerze mówiąc wcale a wcale nie przeszkadzała jej jego ręka pod jej sukienką nawet przesunęła ją odrobinę wyżej. ah i dodam jeszcze,że całowała jego szyje
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
wolfgang
tonik

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 4:33 pm

Zaczął całować jej szyję, wodząc rączką pod jej sukienką, kto wie jak daleko sie posunął! - może chodźmy do ciebie - zaproponował wprost do jej uszka, nie żeby nie kręcił go seks na ulicy przy wszystkich, raczej przeraził go chłód, bo pewnie jeszcze za ciepło nie było!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

PisanieTemat: Re: House of Terror   Sro Lut 18, 2009 4:34 pm

-mhm-mruknęła tylko pomiędzy pocałunkami i zaczniesz. jak tyko zrobię jej lokum jakieś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: House of Terror   

Powrót do góry Go down

House of Terror
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1