but forever is too good to be true.

.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

rokobaroko.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
summer
nowicjusz

Liczba postów : 11

PisanieTemat: rokobaroko.   Pon Sty 26, 2009 7:33 pm

toteż przyszłyyyy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
winter
nowicjusz

Liczba postów : 10

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Pon Sty 26, 2009 7:35 pm

i winteruwna odrazu z zaczwytem wbiegła w alejkę z butami tódzież jakimiś innymi fascynującymi elementami garderoby. - patrz , mają tu ubranka dla pieskuw - ucieszyła się, prosząc ekspedientkę o szklankę wody mineralnej
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
summer
nowicjusz

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Pon Sty 26, 2009 7:38 pm

zapiszczała i nawet podskoczyła z radości przewieszając przez swoje ramię kilka sukienek retrooo dla siebie przez samię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
winter
nowicjusz

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Pon Sty 26, 2009 7:41 pm

nawijając kosmyk włosów na palec stwierdziła że strasznie bolą ją nogi i musi usiąsc
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
summer
nowicjusz

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Pon Sty 26, 2009 7:46 pm

a pan sprzedawczyk zaprowadził ją na kanapę. a sameruffa pobiegła za nią. - jezu, winter, co się dzieje? - bo myślała, że dziewczę mdleje, umiera, czy coś. ; p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
winter
nowicjusz

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Pon Sty 26, 2009 7:48 pm

- nogi mnie bolą, to chyba jakiś skutek uboczny wczorajszej imprezy. - wymruczała sprawdzając sobie plus,, ;c
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
summer
nowicjusz

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Pon Sty 26, 2009 7:51 pm

westchnęła. - winter, może masz żylaki! - przestraszyła się. - moja babcia miała. musiała mieć operację potem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

Liczba postów : 105

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Sob Lut 28, 2009 10:25 pm

nie wiem co to jest ale jest tu tak mało postów a ja lubie pisać z mało popularnych miejscach. taki fetysz czy co. więc była sobie tutaj i nie wiem co robiła bo nie wiem co to jest.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

Liczba postów : 343

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Sob Lut 28, 2009 10:29 pm

ja też nie wiem, co mogła robić, ale nicolas stał oparty o ścianę, tuż przy wejściu, bo teraz właśnie wywnioskowałam, że to sklep jakiś jest, ahaha., pewnie czekał na jakąś lafiryndę, z którą się umówił i za pewne jest bez żadnych chorób wenerycznych i takich tam, bo kolega nicolasa z ową amelią, sypiał nie raz i nie dwa, toteż podał koledze, jako dobry kumpel numer, żeby też sobie pobrykał i właśnie nicolas czekał na ową, paląc djaluma, a biały dym wydobywający się z owego papierosa owijał jego twarz, równie białą smugą, za którą jego twarz wyglądała dość tajemniczo, ojej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Sob Lut 28, 2009 10:41 pm

ajm sori pranie.
więc wyszła z tego sklepu pewnie z niczym bo ostatnimi czasy jest strasznie wybredna. nie wiem czy menopauza się zbliża czy jak.więc wyszła i zobaczyła nicolasa który tam stał więc podeszła do niego i stanęła tuż przed nim i nawet wyciągnęła djaluma z jego ręku i zaciągnęła się nim wypuszczając dym na niego. nic nie mówiła tylko patrzała na niego uśmiechając się miło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Sob Lut 28, 2009 10:46 pm

on za to spojrzał na kradzieja jego papierosa, a kiedy zorientował się, że to friga, uśmiechnął się całkiem seksownie. wiesz w pierwszej chwili jej nie poznał, bo w końcu nie stali pod latarnią, która by ją wspaniale oświetlała, rzucając na niego miłe cienie, toteż nie było tak łatwo, bo padające światło z wnętrza sklepu, też mu za bardzo nie pomagało. kiedy zwróciła mu djaluma, zaciągnął się mocno, pytając co u niej i niekoniecznie rozglądał się do okoła za ową amelią, a wzrok jego utkwiony był w twarzy frig, która była niższa od niego, znacznie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Sob Lut 28, 2009 10:52 pm

szkoda.ostatnio stwierdziłam ,że w sumie całkiem miło wyglądają kobiety na obcasach ale osobiście boje się,że będę wyglądała jak stara maleńka.ale ona miała obcasy na swych miłych stopach ale pomimo tego była od niego niższa tak więc on musiał być jakimś wielkoludem hoł. zresztą lubię wysokich facetów.mruknęła coś o tym,że całkiem jest przyjemnie oprócz tego,że ma teraz masę egzaminów i musi strasznie dużo czasu spędzać w bibliotece.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Sob Lut 28, 2009 10:58 pm

pewnie poklepał ją pocieszająco, po ramieniu, uśmiechając się łobuzersko i powiedział, że on w sumie też ma dużo nauki, ale kto by się tym przejmował, wzruszając ramionami, bo nicolas jest takim geniuszem jak mój kolega, który w ogóle się nie uczy, a ma same piątki, bo wszystko wynosi z lekcji, ogólnie jestem wstrząśnięta i nienawidzę go.! ;x pewnie zaciągnął się djalumem ten ostatni raz, po czym zdeptał niedopałek papierosa podeszwą swego buta, którego na pewno miał!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Sob Lut 28, 2009 11:05 pm

ona mruknęła coś o tym,że chyba ma jakiegoś cholernego pecha bo jeszcze nie dawno jej koleżanki specjalnie przesiadywały w bibliotece,żeby natknąć się na jakiegoś seksownego studenta architektury a kiedy ona teraz tam siedzi jakoś żaden nie może sie pojawić tylko siedzą tam jakieś wyrzutki ze stosunków międzynarodowych.i spytała go co robi tutaj,czyżby na kogoś czekał?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Sob Lut 28, 2009 11:10 pm

powiedział, że i owszem czeka, na nieznaną mu jeszcze bliżej amelię, ale cholernie się spóźnia, toteż nie ma większej chęci dalej czekać, a mówiąc to uśmiechał się dziarsko, aczkolwiek naprawdę ujmująco i uprzednio nawet próbował powiedzieć, coś miłego na ucho fridzę, żeby też nie przejmowała się tymi międzynarodowymi, w razie czego, to on może wpaść i dalej to już nie słyszałam, bo cholernie ściszył ton, na pewno specjalnie ! ;c
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
frigg
piotruś pan

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Sob Lut 28, 2009 11:16 pm

a ona pewnie się do niego uśmiechnęła i nawet podrapała go po karczku kiedy do nie mówił i mruknęła coś o tym,żeby może jednak poszli do jakiegoś cieplejszego miejsca bo tutaj jest dość zimno i powiem wam,ze wcale się nie dziwi,że było jej zimno bo jeśli ubiera się bojfrendowe dżinsy i się je podwija do tego wiosenne platformy i beżowy cienki trencz to nie może być temu komuś ciepło przy obecnej temperaturze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nicolas
harpagan

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   Sob Lut 28, 2009 11:18 pm

toteż zapewne się zgodził, kiedy złapał ją za lodowatą dłoń i obejmując ją ramieniem ruszyli przed siebie do nieznanego mi aktualnie miejsca, bo zaczniesz. ;x
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: rokobaroko.   

Powrót do góry Go down

rokobaroko.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1